0

Kahve Kreması 5 Kg

Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Taksitli Alışveriş

Kahve kültürü, dünyanın birçok yerinde öne çıkıyor. Genellikle çayın ana vatanı olarak bilinen Çin'de, kahve tüketimi hızla artıyor, ayrıca bu içecek Rusya ve İngiltere gibi geleneksel olarak çay içilen ülkelerde de rağbet görüyor.

Bu son rağbet artışı yalnızca kahvenin kendisiyle ilgili değildir. Kahve içimini çevreleyen kültür de kahvenin yaygınlaşmasında güçlü bir faktördür. Örneğin, doğru kahve türünü seçmek, "hareket halinde" tüketim ve daha sosyal bir yaşam şekli.

Süt ve kahve kreması ilave ederek birçok kahve çeşidi yapılabilir. Ayrıca kahveye olan talep arttığından, kahve kremalarının satışını artırma konusunda bir fırsat ortaya çıkmıştır.

Doku ve lezzeti yumuşatır

Kahve kreması sert kahve tadını dengeler ve sıradan süte kıyasla sıvı kahveye daha yumuşak bir kalite ekler. Kahve kreması genellikle aynı zamanda normal kremaya göre daha az yağ içerir ve koyulaşması daha zordur, bu nedenle istediğiniz her türlü kahve için mükemmeldir.

Son yıllarda, farklı kahve kreması tiplerindeki yenilik, kremalara yeni aromalar eklenmesine yoğunlaştı. Şu anda, mümkün olduğunca 'saf' ve doğal ürünler üretmek öne çıktı. Kahve kremaları sadece krema dışında diğer bileşenleri de içerebiliyor ve şirketler büyüyen sağlık konusunda bilinçli tüketici segmentini çekmek için daha az ve daha doğal bileşenleri öne çıkarıyorlar.

Müşteri ürünlerinde krema ve süt ürünleri için işleme ve ambalajlama çözümlerimize ve kahve kreması için seçilmiş karton ambalajlara bakabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.